Eglence ve Deneyimler

Birbirinden eğlenceli aktivitelerle tatilin tadını doyasıya çıkarın! Havuzlar,çeşitli spor aktiviteleri,keyifli animasyon gösterileri, barlarımız, özel partiler ve daha fazlası Armas Green Fuğla’da sizi bekliyor!

Gece Eğlencesi

Armas Green Fuğla da eğlence bitmez! Play keyfi ve güzel bir akşam yemeğinden sonra barımız ve animasyon sahnesinde eğlence devam ediyor!

Gösteriler

Profesyonel animasyon ve eğlence ekibimiz tarafından hazırlanmış showlar size her gece farklı duygular yaşatacak!

Canlı Müzik

Belirli günlerde müzisyenlerimiz tarafından özenle hazırlanmış canlı müzik gösterileri, gecenize keyif katacak, içkinizi yudumlarken başınızı sallamadan ve eşlik etmeden duramayacaksınız !

Spor Aktiviteleri

Spor, tatil ve eğlence bir arada! Plaj voleybolu ve tenis sahalarının yanında, dart, masa tenisi gibi eğlenceli spor aktiviteleri ve turnuvalar sizi bekliyor! Formdan düşmek istemeyenler için fitness salonumuz da var!

Spa & Wellness

Sakinleşmek ve kendinizi yenilemek için kendinizi şımartın! Armas Green Fuğla’da bedeninizi ve ruhunuzu güzelleştirecek terapiler sunuyoruz, masaj ve bakım paketlerinden Sauna'ya kadar tüm bakım hizmetlerimizi deneyimleyebilirsiniz. Saunanın sıcaklığı ile tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atarken Türk Hamamı'nda geleneksel adetleri yaşayabilir, kusursuz bir arınmanın hafifliğini yaşayabilirsiniz.

Funland Kids Club

Onlarsız tatil olmaz! Mini kulübümüz, diskomuz, oyun alanımız , çocuklarınız için özel hazırlanmış şovlarımız ve oyunlarımız miniklerimize unutamayacakları anılar yaşatacak.

3

208.100.0.117

3

208.100.0.117